Základem našich služeb je nabídka speciálních lázeňských pobytů

Dostali jste se do životní etapy, kdy již neholdujete extrémním adrenalinovým zážitkům? Místo nich preferujete raději klidnější program? Zvolte zlatou střední cestu a nechejte se vtáhnout do prostředí rušných kolonád lázeňských městeček v českých a moravských lokalitách. Ideální harmonie společenského a kulturního života je vyvážena příležitostí relaxovat. V rámci programu, jakým jsou pobyty pro seniory, […]

Dostali jste se do životní etapy, kdy již neholdujete extrémním adrenalinovým zážitkům? Místo nich preferujete raději klidnější program? Zvolte zlatou střední cestu a nechejte se vtáhnout do prostředí rušných kolonád lázeňských městeček v českých a moravských lokalitách. Ideální harmonie společenského a kulturního života je vyvážena příležitostí relaxovat. V rámci programu, jakým jsou pobyty pro seniory, je pak přímo k dispozici zajištěná profesionální lékařská péče, procedury se zábaly, koupelemi a klasickými masážemi i exotičtějšími terapeutickými technikami.

Všechno, co od lázeňské péče očekáváte, u nás naleznete

Objevte něco nového. A to nejen v balíčku procedur, které si rozbalíte pod přízviskem pobyty pro seniory. Spousta zajímavých možností na Vás čeká také v nabídce speciálních wellness služeb, jejichž obsah relaxačních aktivit se Vám bezesporu trefí do vkusu. Na adrese internetového portálu přitom můžete vybírat ověřený pobytový balíček léčebné kúry víkendové, týdenní i delší zcela bezplatně.