Vzpomínky na věky

Možná si říkáte, že po samotném uzavření manželství si založíte vzpomínkové album. Dáte si do něj fotografie z obřadu i hostiny, svatební cesty. Jenže čím to album začít? Možná byste mohli začít umístěním svatebního oznámení na první stránku. Pokaždé, když album otevřete, vzpomenete si i na ten krásný čas strávený přípravami a sny. Speciální […]

Možná si říkáte, že po samotném uzavření manželství si založíte vzpomínkové album. Dáte si do něj fotografie z obřadu i hostiny, svatební cesty. Jenže čím to album začít? Možná byste mohli začít umístěním svatebního oznámení na první stránku. Pokaždé, když album otevřete, vzpomenete si i na ten krásný čas strávený přípravami a sny.

Speciální či tradiční

Nevíte, jaké oznámení si vybrat? Jestli tradiční či nějaké speciálně zdobené? Možná si vyberete nějaký z předpřipravených a již vyzkoušených vzorů. Na našich stránkách jich jsou na výběr desítky. Pokud si však nevyberete, nevěšte hlavu. Najděte si kontakt na nás a napište nám, jak byste si jej představovali. Pomůžeme Vám tím, že vytvoříme návrh dle Vašich představ a po schválení můžete mít originální pozvánky na svatbu.