Vyčistíme vaše jímky, žumpy a septiky

Nechejte si u nás udělat revizi kanalizace. Je vhodná k tomu, abychom věděli, jak to vlastně uvnitř vašeho potrubí vypadá. Pokud nám kamery ukáží, že je ucpaná, pustíme se do jejich čištění. I pro tuto činnost máme potřebné technické vybavení. Dostavte se k nám a objednejte si ji. Sami však se do žádné manipulace s […]

Nechejte si u nás udělat revizi kanalizace. Je vhodná k tomu, abychom věděli, jak to vlastně uvnitř vašeho potrubí vypadá. Pokud nám kamery ukáží, že je ucpaná, pustíme se do jejich čištění. I pro tuto činnost máme potřebné technické vybavení. Dostavte se k nám a objednejte si ji. Sami však se do žádné manipulace s ní nepouštějte. Mohli byste ji i poškodit.

Opravíme vaše odpady

Máte nějaké problémy se svým potrubím? Tady je nejvyšší čas nás informovat. Přijedeme i se svou technikou a brzy zjistíme, co mu vlastně chybí. Umožní nám to zejména naše kamery. Používáme jich celou škálu od miniaturních až po ty s otočnou hlavou. Uděláme vám tak revizi kanalizace. Při ní můžeme odhalit všechny její problémy a ty pak následně vyřešíme.