Vaše grafika na oblečení

potisk textilu je cestou, jak si nechat vyrobit oblečení podle vašich představ. Pokud nemáte návrh, pro firmu není žádným problémem, aby vám na přání vytvořila vzor, který pak budete na vybrané kusy oblečení nanášet. Někdy stačí, když přinesete svoji fotografii, fotografii blízkých nebo jakýkoliv motiv, který pro vás něco znamená a není problém jej na […]

darky-pro.jpg

potisk textilu je cestou, jak si nechat vyrobit oblečení podle vašich představ. Pokud nemáte návrh, pro firmu není žádným problémem, aby vám na přání vytvořila vzor, který pak budete na vybrané kusy oblečení nanášet. Někdy stačí, když přinesete svoji fotografii, fotografii blízkých nebo jakýkoliv motiv, který pro vás něco znamená a není problém jej na oděv aplikovat.

Památka na hezké časy

Oblečení si lidé nechávají často brandovat také kvůli nevšedním zážitkům a jako možnost vytvořit si památku na hezké časy. Mnozí tak prezentují školní léta, svatbu, narození dítěte nebo vnoučat, vzpomínku na zájmový kroužek, výlet nebo úspěch v podobě vítězství v některém závodě a tak podobně. Vytvořte si i vy své památeční oblečení, budete nadšeni možnostmi, které se vám pro výrobu nabízejí.