Těšte se na okružní jízdu parníkem

Léto nemusí být nutně spojeno s mořem a sluněním. Je to daleko, stojí to velké peníze a nakonec všude uvidíte davy lidí a nikde nenajdete potřebný klid a odpočinek. U nás ho budete mít. V našem areálu najdete 48 čtyřlůžkových chatek. K dispozici je společné sociální zařízení a sprchovací kouty. Máchovo jezero ubytování je již […]

Léto nemusí být nutně spojeno s mořem a sluněním. Je to daleko, stojí to velké peníze a nakonec všude uvidíte davy lidí a nikde nenajdete potřebný klid a odpočinek. U nás ho budete mít. V našem areálu najdete 48 čtyřlůžkových chatek. K dispozici je společné sociální zařízení a sprchovací kouty. Máchovo jezero ubytování je již připraveno na další sezónu.

Nezapomenutelné večery u táborů s hezkou písničkou

Rádi bychom tímto oslovili všechny zájemce o domácí turistiku. Chcete pobýt u Máchova jezera ubytování? Pokud ano, rádi vás u nás přivítáme. V poslední době je i u nás o prázdninách krásné počasí. Možná, že se vám tady bude líbit více než v cizině. Dobře se o vás postaráme. Najdete tady místo k odpočinku a relaxaci. V případě vašeho zájmu nás můžete kontaktovat.