Těšíte se na svou penzi?

Otázka je to téměř naivní. Jistě, že se na svůj odchod na odpočinek těšíte. Kdo by se také netěšil. Ovšem abyste se mohli těšit na konkrétní měsíc a rok, ve kterém se vám dostane možnosti finálně odejít ze zaměstnání a začít odpočívat a trávit svůj volný čas pouze podle svého mínění, tak ono magické datum […]

Otázka je to téměř naivní. Jistě, že se na svůj odchod na odpočinek těšíte. Kdo by se také netěšil. Ovšem abyste se mohli těšit na konkrétní měsíc a rok, ve kterém se vám dostane možnosti finálně odejít ze zaměstnání a začít odpočívat a trávit svůj volný čas pouze podle svého mínění, tak ono magické datum nejdřív musíte znát. Jak k němu dojít? Jednou možností je, že si ho vypočítáte sami. Riskujete však, že výsledek nebude úplně spolehlivý, protože nejspíš nemáte k dispozici ověřené matematické postupy a především asi neznáte všechny informace, které ke spolehlivému výpočtu znát potřebujete. My ale vše známe a umíme s tím pracovat.

Individuální kalkulace během pár vteřin

Pro vaši spokojenost a možnost výpočtu z pohodlí vašeho domova jsme pro vás připravili online kalkulačku, která vám během chviličky vypočítá výši vašeho důchodového věku. Jediné, co od vás bude potřebovat, jsou tři základní údaje, které nosíte v hlavě. Vaše datum narození, pohlaví a počet dětí. To je vše, co u nás potřebujete vědět k dosažení výsledku, který vás připraví na budoucnost.