Provádíme tlakové zkoušky vodovodů

Potřebujete vyčistit své potrubí? V takovém případě se dostavte k nám a my se o provedení takové služby postaráme. Víme, že nejen to, ale i kanalizační přípojka by měly být stále v bezvadném stavu. Stačí si ji u nás objednat. Rádi k vám přijedeme a případně ucpávky odstraníme. V případě vašeho zájmu budeme rádi, když […]

darky-pro.jpg

Potřebujete vyčistit své potrubí? V takovém případě se dostavte k nám a my se o provedení takové služby postaráme. Víme, že nejen to, ale i kanalizační přípojka by měly být stále v bezvadném stavu. Stačí si ji u nás objednat. Rádi k vám přijedeme a případně ucpávky odstraníme. V případě vašeho zájmu budeme rádi, když se na nás kdykoliv obrátíte.

S námi budete vždycky spokojeni

Zlobí vás vaše potrubí nebo kanalizační přípojka? Zde může poradit pouze odborník. Pokud se obrátíte právě na nás, rádi k vám přijedeme i s naším moderním technickým vybavením. Uvidíte, že prostřednictvím našich kamer přesně zjistíme, co se uvnitř děje. K vyčištění používáme naše cisterny a moderní metody recyklace. V případě potřeby nás můžete kontaktovat.