Pod dozorem

Pokud se chystáte poprvé do posilovny, nesnažte se ze sebe dělat nejchytřejšího člověka, který se chce předvést v oblečení CRAFT. Jakmile nevíte, jak dané stroje ovládat a jak si přizpůsobit svůj tréninkový plán, pak se může stát, že odejdete leda tak s nějakým zraněním. Raději si nechte poradit od trenéra nebo sportovců kolem sebe. […]

Pokud se chystáte poprvé do posilovny, nesnažte se ze sebe dělat nejchytřejšího člověka, který se chce předvést v oblečení CRAFT. Jakmile nevíte, jak dané stroje ovládat a jak si přizpůsobit svůj tréninkový plán, pak se může stát, že odejdete leda tak s nějakým zraněním. Raději si nechte poradit od trenéra nebo sportovců kolem sebe.

Velké sebevědomí

Zajít si poprvé zacvičit může vyžadovat velké odhodlání. Ano, konečně jste se rozhodli, že to zkusíte a dáte si pořádně do těla. Oblékli jste se do CRAFTu a teď čekáte, že vám svaly posílí velkou rychlostí a výsledky přijdou co nejdříve. Proto také můžete mít zvýšené sebevědomí, které vás ale dožene ve chvíli, kdy to na cvičících strojích přeženete. Natáhnout si nebo pohmoždit sval je velmi jednoduché, ale velmi nepříjemné. Raději buďte opatrní.