Obohaťte se ve vaší praxi!

Nevěšte hlavu, takový pořádný francouzák potřebuje trochu času, vždyť komu z nás se skutečně povedl na poprvé?! Málokdo je tak učený, že by mu něco při prvních milostných experimentech šlo fakt výborně. My vám dáváme tak jedinečnou šanci, jak se zdokonalit a nabýt tak trochu té sebedůvěru, které není pro začátečníky nikdy dost! Jak správně líbat? […]

Nevěšte hlavu, takový pořádný francouzák potřebuje trochu času, vždyť komu z nás se skutečně povedl na poprvé?! Málokdo je tak učený, že by mu něco při prvních milostných experimentech šlo fakt výborně. My vám dáváme tak jedinečnou šanci, jak se zdokonalit a nabýt tak trochu té sebedůvěru, které není pro začátečníky nikdy dost! Jak správně líbat? To nemusí být zas až takový oříšek!

 

Předejděte zbytečné ostudě!

Proč se stydět za svoje trpké začátky? Každý nějak začíná. Vezměte do své dlaně kadeře své dívky, sjeďte na tvář, kterou jemně hlaďte a mačkejte. Pak prstem ukazováčkem se dotkněte rtů a obkroužete je! Teprve pak si dovolte dát jemný polibek. To jiskření bude tak silné, že možná se vaší dívce podlomí kolena. Aou!