Nutno vyměnit jednoduchá okna za dvojitá

Chceme tímto oslovit všechny zájemce o moderní bydlení. Můžete ho najít v našich mobilních domcích. Že jste dosud o nich nic neslyšeli? To přece vůbec nevadí. Bude na místě, abyste se vypravili k nám. Všechny vám ukážeme. Některé najdou své uplatnění jako chaty, jiné jsou ideální k trvalému užívání. Vše o nich se u nás […]

Chceme tímto oslovit všechny zájemce o moderní bydlení. Můžete ho najít v našich mobilních domcích. Že jste dosud o nich nic neslyšeli? To přece vůbec nevadí. Bude na místě, abyste se vypravili k nám. Všechny vám ukážeme. Některé najdou své uplatnění jako chaty, jiné jsou ideální k trvalému užívání. Vše o nich se u nás dozvíte. Jsme tady pro vás.

Lze do nich umístit krb

Neláká vás žít v paneláku? Nedivíme se vám. Je tam hluk a slyšet všechno, co se děje ve vedlejších bytem. My ale máme pro vás mnohem lepší nabídku. Jsou to naše mobilní domky. V zemích západní Evropy si již získaly obrovskou popularitu. Jsou tam běžně využívány. U nás si je pořizuje stále více lidí. Chcete se mezi ně zařadit i vy ostatní? Tak neváhejte a přijďte si z nich vybrat.