Nic se nemá přehánět

O zmrzlině často sníte. Je to Vaše srdcová záležitost. Prostě tuto pochutinu milujete již od dětství. Klidně se teď tady všem přiznáte, že si na pořádné porci občas pochutnáte i v noci. Někdy Vás při Vašich výpravách do mrazáku načapá Váš manžel. Nikdy Vás v takové chvíli nenechá samotnou a taky si naloží pořádnou dávku. […]

O zmrzlině často sníte. Je to Vaše srdcová záležitost. Prostě tuto pochutinu milujete již od dětství. Klidně se teď tady všem přiznáte, že si na pořádné porci občas pochutnáte i v noci. Někdy Vás při Vašich výpravách do mrazáku načapá Váš manžel. Nikdy Vás v takové chvíli nenechá samotnou a taky si naloží pořádnou dávku. Nechápete, jak někdo může držet diety a trápit se hlady. Domníváte se, že v životě se nemá nic přehánět.

Život bez odměn by byl nudný

O zmrzlině se Vám často v noci zdají krásné sny. Potom se vždy ráno probouzíte s úsměvem na tváři, protože jste zase celou noc mlsala. Je to úžasný pocit. Musíte si dnes po práci zajít na nějakou pořádnou dávku do Vaší oblíbené cukrárny, kde Vás již všechny paní prodavačky moc dobře znají.