Nezapomenutelné chvíle

Pamatujete si na den, kdy jste šla do tanečních? Na to, jak jste vybírala šaty, ve kterých okouzlíte taneční partnery? Jak jste upravovala vlasy, aby vám to co nejvíce slušelo? Byly to nezapomenutelné chvíle, které nikdy nevymažete z paměti. Ten pocit štěstí a bláhovosti. Ta radost z prvních naučených tanečních kroků. Hlavu jste měla až v oblacích, jak […]

darky-pro.jpg

Pamatujete si na den, kdy jste šla do tanečních? Na to, jak jste vybírala šaty, ve kterých okouzlíte taneční partnery? Jak jste upravovala vlasy, aby vám to co nejvíce slušelo? Byly to nezapomenutelné chvíle, které nikdy nevymažete z paměti. Ten pocit štěstí a bláhovosti. Ta radost z prvních naučených tanečních kroků. Hlavu jste měla až v oblacích, jak jste se vznášela při tanci. Cítila jste se naprosto skvěle a vždy budete na tyto dny ráda vzpomínat.

Psaníčko patří k večerním šatům

A že máte dcerku, která se také právě chystá do tanečních? Díky ní jste se v mysli opět přenesla do minulosti, do těch okouzlujících chvil vašich tanečních kroků. Chcete teď udělat i vaši dceru šťastnou. Pořiďte nádherné šaty, ve kterých se vaše dítě stane princeznou. A nezapomeňte, že ke každým šatům je nutnou nezbytností kabelka do ruky. Takové jemné psaníčko je důležité nejen jako vhodný doplněk, ale jako důležitá součást večerní róby každé ženy.