Nenechte si od banky diktovat úrokovou sazbu

Když si volíte ideálního poskytovatele úvěrových služeb, tak vás rozhodně zajímá nejen jeho historie a spolehlivost, ale také jakou vám nabízí úrokovou sazbu a jaké podmínky pro uzavření úvěr má. Srovnání hypoték vám pomůže s financováním vašeho nového domu a bytu v tom ohledu, že vám poradí, jaký poskytovatel pro vás bude nejideálnější. Jak? Poskytneme […]

Když si volíte ideálního poskytovatele úvěrových služeb, tak vás rozhodně zajímá nejen jeho historie a spolehlivost, ale také jakou vám nabízí úrokovou sazbu a jaké podmínky pro uzavření úvěr má. Srovnání hypoték vám pomůže s financováním vašeho nového domu a bytu v tom ohledu, že vám poradí, jaký poskytovatel pro vás bude nejideálnější. Jak? Poskytneme vám přehled bankovních i nebankovních poskytovatelů, jejich úrokové sazby a výhody i nevýhody. S námi například nebudete muset vůbec opustit pohodlí vašeho stávajícího domova.

S makléřem se vám dostane úžasného komfortu

Úspora času není jedinou výhodou, kterou vám poskytneme. V bance si totiž nebudete moci zvolit nebo se domluvit na úrokové sazbě, což vám naše služby umožní, protože makléř vám vytvoří úrokovou sazbu individuálně. Čas vám ušetří nejen internetová komunikace, ale také rychlost vyplnění jediného formuláře, který u nás potřebujete. To vám zabere pouhé tři minuty oproti dvěma hodinám, které byste strávili v běžné bance.