Naučíme Vás řídit bezpečně

Už jste se rozhodli udělat si autoškolu? Určitě je to moudré rozhodnutí. Autoškola Brno je připravena vás přijmout. V naší autoškole máme kolo štěstí, na kterém si každý nováček může vytočit slevu z kurzovného od 5 do 100%. Garantujeme vám tedy 5%. slevu. To už přece stojí zato. Ničeho se nemusíte obávat, dostanete se do […]

Už jste se rozhodli udělat si autoškolu? Určitě je to moudré rozhodnutí. Autoškola Brno je připravena vás přijmout. V naší autoškole máme kolo štěstí, na kterém si každý nováček může vytočit slevu z kurzovného od 5 do 100%. Garantujeme vám tedy 5%. slevu. To už přece stojí zato. Ničeho se nemusíte obávat, dostanete se do rukou profesionálů.
Kurz probíhá od 6 do 8 týdnů, nejkratší doba jsou 3 týdny od zahájení kurzu. Má teoretickou a praktickou část. Po celou dobu kurzu jsou žáci pod dohledem svých učitelů (instruktorů), proto není důvod k žádné panice či zbytečnému strachu. Individuální přístup instruktorů vám pomůže lépe zvládnout výuku. Autoškola Praha se na vás těší.

Kolo štěstí

Každý nový žák si může vytočit slevu z kurzovného na kole štěstí. Autoškola Brno vás nezklame.