My vás nezklameme

Při výběru vhodné firmy pro elektroinstalaci v Brně, byste měli být velmi opatrní a rozhodně nebýt unáhlení. Pohybuje se tu velmi velký počet nezkušených elektrikářů, u kterých hrozí, že svou práci nebudou odvádět na profesionální úrovni. A právě proto byste měli dát vědět nám. Pohybujeme se na českém trhu už 20 let a těžko by […]

Při výběru vhodné firmy pro elektroinstalaci v Brně, byste měli být velmi opatrní a rozhodně nebýt unáhlení. Pohybuje se tu velmi velký počet nezkušených elektrikářů, u kterých hrozí, že svou práci nebudou odvádět na profesionální úrovni. A právě proto byste měli dát vědět nám. Pohybujeme se na českém trhu už 20 let a těžko by se hledal zákazník, který by od nás odcházel nespokojený, nebo dokonce zklamaný.

A co vlastně děláme

Provádíme kompletní rekonstrukce bytových jader. Ale to není vše. Dokonce realizujeme i zakázky bytových domů, nebo i středních velkých firem. Používáme pouze vysoce kvalitní komponenty vyrobené výhradně v Německu. A dokonce nabízíme provedení naší práce už od začátku. A co to vlastně znamená? Znamená to zejména, že vám pomůžeme od samého počátku, takže nebude mít starosti ani s projektovou dokumentací.