Montáž je jednoduchá

Montáž našich nůžkových stanů zvládne skutečně každý. Navíc jsou veškeré materiály velmi kvalitní, a tak vám mohou dobře sloužit po několik let. Stavba vám zabere jen minimum času a zbytek se již můžete oddávat příjemným radovánkám. Přijďte se podívat na naše párty stany a využijte je na oslavy, posezení, na dovolenou či na nějakou […]

Montáž našich nůžkových stanů zvládne skutečně každý. Navíc jsou veškeré materiály velmi kvalitní, a tak vám mohou dobře sloužit po několik let. Stavba vám zabere jen minimum času a zbytek se již můžete oddávat příjemným radovánkám. Přijďte se podívat na naše párty stany a využijte je na oslavy, posezení, na dovolenou či na nějakou promo akci. Jejich praktičnost, skladnost a přenositelnost jistě oceníte.

Udělejte vaší firmě dostatečnou reklamu

Kdekoliv budete chtít prezentovat vaší společnost, jistě oceníte možnost mít stan s vaším logem. Nabízíme vám kvalitní sítotisk na přání a můžeme vám přístřešek potisknout vašimi firemními barvami. Každý bude již z dálky vědět, kdo jste a co nabízíte. Splníme každé vaše přání díky naší vlastní tiskárně.