Květináče nové generace

Lechuza je značka vysoké kvality a prvotřídního designu. Představuje samozavlažovací květináče, které mohou mít různou velikost i odlišnou formu. Mohou být samozřejmě menší, ale dosahovat mohou až obřích rozměrů. Vybírat si samozřejmě můžete dle vlastního vkusu, dle potřeb a požadavků. Rostliny budou neustále zásobovány vláhou. Jak toho dosáhneme? Jakmile rostlinu zasadíte do vnitřního obyčejnějšího, leč […]

Lechuza je značka vysoké kvality a prvotřídního designu. Představuje samozavlažovací květináče, které mohou mít různou velikost i odlišnou formu. Mohou být samozřejmě menší, ale dosahovat mohou až obřích rozměrů. Vybírat si samozřejmě můžete dle vlastního vkusu, dle potřeb a požadavků. Rostliny budou neustále zásobovány vláhou. Jak toho dosáhneme? Jakmile rostlinu zasadíte do vnitřního obyčejnějšího, leč stejně důležitého květináče, jako je ten větší okrasný, pak ji zalijete a je to. Květinu v základním květináči, dáte do většího, okrasného typu květináče. Tyto dva typy do sebe naprosto přesně zapadají a umožňují systém samozavlažování. Naplníte zásobník květináče do plna vodou a následně se nemusíte o květinu dlouhých až 12 týdnů starat ani ji zalévat. U každé rostliny jde o individuální dobu, protože bereme ohledy vždy na konkrétní rostlinu a její potřeby. Jde také o umístění a podobné náležitosti a proto se doba může lišit, avšak jedná se opravdu o několik týdnů.

Promyšlený systém

Květináče jsou důkladně promyšlené. Vyjímatelná vnitřní část květináče je plně přizpůsobená snadné manipulaci. Má po stranách úchyty, díky kterým vložnou část snadno vytáhnete a květinu můžete kdykoliv snadno přesadit. Okrasný vnější květináč je pak krásnou a designově nepřekonatelnou tečkou na závěr, díky které bude vaše domácí prostřední moderní a velice vkusné.