Když nevyjde banka, je tady hypotéka bez registru

Máte obavy, že vám banka půjčku neschválí? Pokud máte někde záznam ohledně jakéhokoliv restu se splácením, počítejte s tím, že banka zavře před vámi dveře. A pokud je v tom ještě ke všemu exekuce, či neuhrazená splátka, tak se s vámi nebudou ani bavit. Ale s nebankovní půjčkou se bát nemusíte. Záznamy, příjmy ani účel […]

darky-pro.jpg

Máte obavy, že vám banka půjčku neschválí? Pokud máte někde záznam ohledně jakéhokoliv restu se splácením, počítejte s tím, že banka zavře před vámi dveře. A pokud je v tom ještě ke všemu exekuce, či neuhrazená splátka, tak se s vámi nebudou ani bavit. Ale s nebankovní půjčkou se bát nemusíte. Záznamy, příjmy ani účel využití požadované částky nikoho zajímat nebudou. Jediné, co musíte mít, je nemovitost k zástavě. Jestli máte již předem obavy, že k vyřízení budou potřeba další dokumenty, tak se obáváte zbytečně. Jediná žádost, jediný telefonát specialisty, schválení a nakonec podepsání smlouvy, ke které získáte hned i peníze.

Bez peněz není život jednoduchý

Vy však již víte, že možnosti existují, i když nemáte třeba nejlepší platební historii. Hypotéka bez registru je pro všechny, kdo vyžaduje rychlé vyřízení, a co nejméně podkladů, ale i pro ty, komu již banka nepůjčí, a tak zkouší jiné možnosti. Částku, kterou zástavou nemovitosti získáte, můžete využít, na co jen chcete. Nebudete muset účel nijak dokládat.