Černé ovce

Kouření škodí zdraví, to ví přece úplně každý. Kouření je ovšem také stále více vnímáno jako společensky neakceptovatelné a kuřáci představují černé ovce společnosti. Není to tak dávno, kdy poslanci odsouhlasili nekuřácké restaurace. Na jednu stranu je to dobře, protože kuřáci dokáží být bezohlední, ale nabízí se otázka, zda se zde neobjevuje jiný extrém, kterým […]

darky-pro.jpg

Kouření škodí zdraví, to ví přece úplně každý. Kouření je ovšem také stále více vnímáno jako společensky neakceptovatelné a kuřáci představují černé ovce společnosti. Není to tak dávno, kdy poslanci odsouhlasili nekuřácké restaurace. Na jednu stranu je to dobře, protože kuřáci dokáží být bezohlední, ale nabízí se otázka, zda se zde neobjevuje jiný extrém, kterým je šikana kuřáků.
 

Mnohem zdravější kouření

Každopádně apel na to přestat s kouřením je ze strany veřejnosti velmi silný. Někdo to přehlíží, někdo se s tím vyrovná definitivně a jednou provždy tím, že přestane kouřit a někdo hledá nějakou schůdnou alternativu. Řešením rozhodně může být elektronická cigareta http://www.nc.cz/chytry-dum-sluzby_c1456876.html , která má velké množství výhod. Ta hlavní je, že se jedná o mnohem zdravější kouření.